Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет
 

Системи відеоспостереження

Система відеоспостереження в будівлі або на цілому підприємстві на сьогодні є невід'ємною частиною систем, які забезпечують вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу.
Популярність систем відеоспостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки.
Прості системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти практично на кожному громадському об'єкті, чи то стадіон, вокзал, до під'їзд багатоповерхового житлового будинку чи офіс компанії.
Переваги таких систем незаперечні: по-перше, вони виконують свою основну функцію – спостереження, по-друге, вони прості в експлуатації, ну а по-третє, є відмінним поєднанням високої якості і невисокої ціни. Проте, коли мова заходить про масштабніші об'єкти, не говорячи вже про стратегічно важливі та режимні, з обширними прилеглими територіями, простою системою відеоспостереження тут не обійтися. Для здійснення повного контролю над кожним метром об'єкту буде потрібно сучасні і складніші системи відеоспостереження.

Компанія «Біос-Комп'ютер» пропонує найширший спектр послуг з робіт з системами відеоспостереження, включаючи:

-проектування відеоспостереження;
-монтаж відеоспостереження;
-обслуговування відеоспостереження;
-модернізація систем відеоспостереження;
-інтеграція з охоронною сигналізацією;
-периметрове відеоспостереження.

Для наших клієнтів Біос-Комп'ютер пропонує організувати: охоронне відеоспостереження, оглядове відеоспостереження, віддалене відеоспостереження в одній пропозиції. Крім того, ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і довгий термін служби змонтованих нами охоронних систем. Ми без сумніву заявляємо про те, що нашим досвідченим фахівцям під силу будь-які сучасні системи відеоспостереження самого високого рівня складності. Здійснюючи комплексний підхід до вирішення проблем безпеки.
Біос-Комп'ютер пропонує додатковий спектр послуг з організації віддаленого відеоспостереження і інтеграції відеоспостереження з системами охоронної і пожежної сигналізації, з системами контролю і управління доступом а також інтеграцію в Ethernet/Wi-Fi/в оптичну мережу та стики між стандартами.

10 причин вибрати IP відеоспостереження

Хоча IP камери є новою технологією і рахуються досягненням у сфері охоронного відеоспостереження і безпеки, їх використання не таке широке, як аналогових камер спостереження. Чому? Серед найбільш поширених причин зазвичай називають вартість і складність використання. Проте, з кожним роком вартість цих камер знижується, а використовувати їх стає простіше.
IP відеоспостереження має багато переваг в порівнянні з традиційними способами
- Зручність у використанні, Якщо Ви вмієте користуватися комп'ютерною мишкою, то ви зможете користуватися IP відеоспостереженням. Cистеми IP відеоспостереження мають прості у використанні і інтуїтивно зрозумілі меню навіть для новачків.
- Вище розширення IP камери, в порівнянні з аналоговими камерами, дає зображення в десятки разів кращої якості. Для довідки 1280 * 720 P 1MP і 1920x1080 (1080 P) для 2.0MP та є 3MP-5MP моделі. А це означає, що, при збільшенні зображення, не буде втрати якості зображення. У деяких місцях це дозволяє економити на самих камерах. Там, де була необхідність установки 3х-4х аналогових камер, можна обійтися однією IP камерою високої чіткості. На сьогоднішній день багато виробників випускають 1-5 мегапіксельні камери високої чіткості FULLHD досить дешево.

- Економія на прокладанні кабелю. Для підключення IP камер, передачі даних, живлення і аудіоінформації використовують один і той самий кабель - виту пару. IP камери не схильні до впливу яких-небудь завад.

- Сумісність на майбутнє. IP відеоспостереження - це технологія яка отримує всебільший розвиток, ONVIF 2.0 за якою майбутнє у сфері охоронного відеоспостереження. Системи IP відеоспостереження легко оновлюються для нових можливостей. І через 3 роки Вам не прийдется переживати, про те, як підключити нову камеру у Вашу систему відеоспостереження або де узяти програмне забезпечення для виведення зображення на ваш мобільний телефон. Цю функцію можна також використовувати для не пов'язаних з безпекою застосувань, таких, як обслуговування клієнтів, контроль за постачанням або за робочим процесом в режимі реального часу і багато що інше. Наприклад: Детектор активності персоналу придназначений для контролю присутності персоналу (операторів, дежурних, касирів, охоронців) на службовому місці. Детектор опреділяє стан персоналу в заданій зоні: активний чи пасивний. Активність персоналу оприділяється по принципу його рухливості. Якщо персонал відсутній на місці або він малорухливий (спить, читає книжку), то система ідентифікує його як відсутнього. Програмне Забезпечення вже тепер позволяє реалізувати ці слова.

Приклад використання 1-мегапіксельної камери для спостережень за погодою:

Більш складніші і дорожчі поворотні системи, однак вони і більш функціональні, переваг багато: це можливість обходититись ще меншою кількістю камер, робити супровід об`єкту/вести об`єкт (показувати крупним планом об'єкт в зоні спостереження) та інше... Приклад використання 2.0 MP IP PTZ камери:

Пропозиція для відеонагляду за приватними будинками/невеликими фірмами/складами/виробництвами -4 IP камери+записуючий пристрій(NVR)

Інтелектуальна система відеоспостереження для заміського будинку, котеджу, ділянки, малого підприємства чи складу забезпечує віддалений моніторинг , комплексну безпеку споруд , запобігає кримінальні дії і істотно підвищує розкриваність злочинів.
Система надає авторизований доступ власників до відео та зареєстрованим подіям , що дозволяє швидко (без стомлюючого перегляду відео ) знайти відповіді на такі питання як:
Що робили садівник і робітники на ділянці?
Чи не було сторонніх людей, машин?
Чи не час прибрати сніг?

Найчастіше достатньо 4 IP камер, що будуть робити спостереження за 4 секторами та NVR (найпростіший 4 канальний 1080P ONVIF записуючий та відтворюючий пристрій). Основне обладнання такої найпростішої системи коштуватиме від 250 USD і в основному залежить від роздільної здатності ip-камер, в середньому 1-Мп з PoE - 50USD - 4 шт та DVR-50USD, додаткові матеріали(switch з ф-цією POE -35USD., Кабель Еthernet 305м-від 65USD/бухта) монтаж з пусконаладкою 120 USD. Припускаємо що ПК у Вас уже є і перегляд ви будете робити з нього, але опціонально на систему можна підключити окремий монітор.


Проте спеціалісти компанії враховують побажання та потреби клієнта і вносять зміни в проект, тому підписуйтейсь і ми обов'язково зв'яжемся з Вами для розрахунку вартості саме під Ваші побажання.