Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет
 

Організація прямих онлайн-трансляцій

>

Ще зовсім недавно послуги трансляції відео в реальному часі здавалися захмарно дорогими і доступними лише професіоналам зі світу класичного телебачення. Сьогодні, завдяки розвитку мережі Інтернет та сучасних медіа-технологій, Ви можете дозволити собі скористатися ними без будь-яких проблем.

Завдяки онлайн-трансляції з'явилася можливість в режимі реального часу показувати що завгодно, практично необмежуючи кількість людей, які знаходяться у різних куточках планети. А глядачі трансляції зможуть відчувати себе у 2 місцях одночасно та почувати себе вільніше. Метод live streaming широко використовується на конференціях, соціальних і бізнес заходах, в ході освітнього процесу. Тепер, щоб зібрати на одній конференції людей з усього світу, вже не потрібно організовувати перельоти і готелі для учасників - багато хто з них можуть стати повноцінними віддаленими учасниками заходу, перебуваючи в своєму офісі або вдома.

Організація якісної прямої трансляції- трудомісткий процес, для успішної реалізації якого необхідні послуги фахівців. Якщо ви плануєте залучити більшу аудиторію і забезпечити високу якість, краще скористатися послугами фахівців компанії ТОВ "Біос-Комп'ютер" із спеціалізованою технікою.

ТОВ "Біос-Комп'ютер" в змозі обслуговувати будь-які заходи для необмеженої кількості глядачів і транслювати їх в HD якості. Ми забезпечимо швидку і надійну доставку відео високої якості через Інтернет до Ваших глядачів, де б вони не знаходилися. Це мільйони споживачів, агентів, або весь колектив Вашої компанії. Фахівці ТОВ "Біос-Комп'ютер" швидко забезпечать контрольовану, і, головне, якісну онлайн відеотрансляцію будь-якої події. Використовуючи нашу технічну базу, ми можемо оперативно організувати максимально якісне Інтернет-мовлення і підтримувати велику аудиторію.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ залежить тільки від Вашої фантазії і потреб:
ДЛЯ БІЗНЕСУ
ДЛЯ НАВЧАННЯ
ДЛЯ СПОРТУ
ДЛЯ МЕДИЦИНИ
ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МАССОВИХ ЗАХОДІВ, КОНЦЕРТІВ, ДНІВ МІСТ І СЕЛИЩ...

Онлайн - семінари, тренінги та конференції в рамках міжрегіональних, міжнаціональних і міжнародних структур компаній, банків - налаштування роботи підрозділів на спільний результат. Відмінний інструмент для онлайн - навчання Вашого персоналу, можливість проінформувати працівників філій про нові напрямки діяльності, методи просування нових продуктів і послуг. В процесі семінару учасники зможуть уточнити інформацію, задати питання в чаті, а доповідач отримає зворотний зв'язок від аудиторії, яку не зможе вмістити жоден зал в світі.
Трансляція виставок, спортивних, розважальних і масових заходів - відкриває перед Вами додаткові можливості, недоступні в класичному телебаченні і набагато дешевше його за вартістю. Робить Ваш web-сайт інтерактивним і сприяє збільшенню його відвідуваності.
Трансляція публічних виступів - можливість широко поінформувати громадськість, значно розширити аудиторію конференцій, доповідей фахівців, засідань, зустрічей, корпоративних заходів, прес-конференцій та брифінгів.
Організація рекламних трансляцій - презентацій нових товарів і послуг, акцій, виставкових заходів і т.д.
Цільова аудиторія попередньо інформується про проведення трансляції, збільшується її залученість за рахунок організації зворотного зв'язку - питання задаються в чаті в реальному часі.

Ми пропонуємо вам:
-Організацію онлайн-трансляції під ключ - від проведення інтернет-зв'язку необхідної швидкості до аналітики віддаленої аудиторії заходу;
-Організацію відеоконференцій, що дозволяє віддаленим учасникам включатися в обговорення, задавати питання, реагувати на те, що відбувається;
-Проведення трансляцій, відкритих для всіх бажаючих, або закритих трансляцій, доступних тільки обмеженому колу людей;
-Streaming в якості HD / Full HD з використанням професійних технічних рішень;
-Можливість перегляду трансляції з будь-якого пристрою: комп'ютера, iPhone, iPad, смартфона або планшета на Android;
-Можливість вставляти плеєр з трансляцією на ваш сайт або сайти партнерів, брендувати його логотипом своєї компанії;
-Запис трансляції, яку можна зберегти для подальшого використання, розмістити в Інтернеті.

Команда ТОВ "Біос-Комп'ютер" забезпечить повний спектр послуг з одних рук - від зйомки Вашого заходу професійним відеоустаткуванням і його онлайн трансляції в Інтернеті до моніторингу фінальної якості відеопотоку в режимі реального часу. При виборі обладнання та встановленні параметрів онлайн трансляцій пріоритетом для нас завжди є найкраща якість зображення без переривань і затримок за оптимальну ціну. Ми надаємо для проведення Ваших онлайн трансляцій потужну і високонадійну інфраструктуру, здатну витримувати дуже високі пікові навантаження. Ваші глядачі завжди отримають живе відео високої якості з розміщених в наших дата-центрах продуктивних серверів, які розраховані обслуговувати величезну кількість одночасних підключень. Спираючись на розуміння Вашого бізнесу і особисто Вас і Ваших потреб, ми надамо Вам технології, які виділять Вас серед конкурентів, і зробимо це швидше, якісніше, дешевше, ніж інші. Всі наші клієнти показують стабільне зростання - це не порожні слова, це історія.

Довіртесь нашому професіоналізму і отримаєте якісну онлайн-трансляцію.