Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет

Криптовалюти та майнінг

Увесь світ захлиснула криптовалютна лихоманка. Котирування криптовалют всього за один-два роки зросли в десятки разів, а деяких криптовалют у сотні. Одним із способів отримати криптовалюту у власність став майнінг.

Архітектура децентралізованих валют побудована таким чином, що не існує єдиного контролюючого і емісійного центру. Підтримкою працездатності криптовалют займаються самі споживачі валюти.
Для підтвердження транзакцій та їх запису в блокчейн потрібні майнери. Майнери - це люди, які за допомогою спеціалізованого обладнання виконують обчислювальні операції. Обчислювальна потужність витрачається на підтримку розподіленого грошового обміну валют. Всі користувачі криптовалюти зацікавлені в максимально можливій кількості майнерів. Це підвищує децентралізованість системи, а значить, її безпечність та захист від спроби контролю з єдиного центру. Майнери в свою чергу забезпечують інфраструктуру та захист валюти і отримують нагороду, яку виплачує криптовалюта. Цей процес називається майнінг.


Майнінг починається з вибору криптовалюти і покупки обладнання. Добувають криптовалюту за допомогою двох типів обладнання:
ферми з відеокарток;
асіки (ASIC);
Компанія Біос-Комп'ютер постачає ферми від кількох до 17 відеокарт, об'єднаних в систему з загальним процесором, пам'яттю та материнською платою. Відеокарти в фермі підбираються в такий спосіб, щоб ефективно добувати криптовалюту. На відеокартах майняться всі валюти. Однак більш рентабельно добувати монети, для яких немає асіків. Найпопулярніші та прибуткові валюти для майнінгу на картах: monero, zcash, ethereum.

Основні переваги відеокарт:
Можливість добувати всі криптовалюти. Завдяки цьому знижується залежність від однієї монети.
Можливість швидкої зміни криптовалюти, дозволяє використовувати курс зміни для отримання більшого прибутку, подібні ситуації зменшують терміни окупності обладнання.
Ліквідність карт на вторинному ринку. Якщо майнер захоче продати обладнання, то це не буде важко. Відеокарти, що працювали для майнінгу, легко продаються з невеликою втратою в ціні. На них знайдеться попит.
Зручно для домашнього майнінгу. Ферма навіть з потужних відеокарт підходить для видобутку валют у квартирі. Вона не сильно шумить.

Головний недолік ферм на відеокартках полягає в довших термінах окупності порівняно з ASIC. Інвестиції в обладнання повернуться приблизно через 10-14 місяців.

Компанія Біос-Комп'ютер постачає обладнання для майнінгу здійснює його гарантійне та післягарантійне обслуговування а також наші фахівці здійснюють моніторинг роботи, дають поради щодо вибору криптовалюти, налаштовують ПЗ для майнінгу, консультують та здійснюють інші роботи щодо безперервної роботи обладнання.