Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет
 

Вуличне LED освітлення

Для зручності пересування по місцевості в темний час доби людина має потребу в якісному штучному освітленні. Рівень освітленості допомагає правильно орієнтуватися в просторі і адекватно сприймати навколишні предмети, підвищує рівень безпеки і надає мешканцям додаткову ступінь комфортності.

При цьому існуюче вуличне освітлення вимагає чималих енерговитрат навіть у невеликих містах, а на системі електропостачання мегаполісів і зовсім висить важким тягарем.
Модернізація освітлення - один з перших варіантів для скорочення витрат на електроенергію. Економічно правильним рішенням є перехід на світлодіодне освітлення, тому що світлодіодні світильники мають величезну перевагу перед звичайними натрієвими лампами (лампи ДРЛ, ДНаТ, МГЛ). Наші фахівці виробляють експертизу існуючої системи освітлення, аналіз ефективності використовуваних джерел світла та пускорегулювальної апаратури. Основні параметри, що враховуються при аудиті, це енергоємність освітлювальної установки, термін служби та експлуатаційні витрати, а результатом даної експертизи є висновок про доцільність взагалі модернізації існуючої освітлювальної установки. Модернізація може бути частковою або повною. Якщо оновлення необхідно оцінюються масштаби робіт і готується техніко-економічне обґрунтування.

І ось недавно компанія БІОС Комп`ютер розробила концепцію інтелектуального та економічного вуличного ліхтаря.
Ми використовуємо Bridgelux світлодіоди з високим світловим ККД близько 100 lm/w та малою розсіюваністю тепла, строк служби світлодіода 50000 год. Потужність ліхтаря 12 Вт при фактичному випромінюванні 1200-1000 Lm. Основной матеріал корпусу алюмінієвий сплав та гартоване скло, корпус виконаний в стандарті IP65. Світлодіодний драйвер постійного струму, з захистом від короткого замикання, перегрузки по струму, перенапруги та перегріву. Вартість такого ліхтаря 45 USD, кінцева вартість підключення 1 опори ЛЕП - приблизно 120 USD.

Інтелектуальна система керування ліхтарями включає в себе програмно/апаратний комплекс з WEB інтерфейсом, де оператор настроює години роботи системи, включає/виключає ліхтарі, а також контролює та реєструє он-лайн струм та напругу в мережі на вході та на виході. Відповідно з цими данними легко контролювати витрати електроенергії

ТОВ "БІОС Комп`ютер" - пропонує системи інтеллектуального вуличного освітлення для громад та підприємств. Наші системи використовуються при освітленні міст/сіл, електростанцій, трасформаторних підстанцій, громадських об'єктів, парків, площ, футбольних полів, торгових центрів, АЗС та інше. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому здійснюємо монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування змонтованих нами систем. Наша конкурентна перевага: конструювання світлових систем з максимальним використанням гнучкості та доступностіі сучасних технологій автоматизації та віддаленого управління через інтернет.