Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет

"Зелений" тариф або чому це вигідно?

Земля отримує більше енергії від сонця всього за годину, ніж весь світ використовує протягом цілого року, безкоштовно. На противагу, наш Уряд знову анонсував про чергове подорожчання електроенергії та газу, через це ми анонсуємо наші послуги по поставкам енергозберігаючого обладнання для економії вашої електроенергії, нервів та грошей. На сьогоднішній день, розуміючи важке положення кожного українця, ми пропонуємо встановити сонячні батареї та інше енергозберігаюче обладнання по низьким цінам.

Багато з нас починають задумуватись про покупку сонячної системи, проте часто не в стані розібратись з плюсами та мінусами такої системи та доцільності встановлення сонячних панелей. Ми готові відповісти на всі ваші питання в нашому офісі або по телефону. Також ви можете задавати питання на електронну адресу. Ми обіцяємо відповісти на всі питання стосовно покупки та установки сонячних батарей та систем в цілому.

Біос-Комп'ютер твердо переконаний, що на сьогодняшній день вкладення коштів в особисту енергетичну незалежність - краща інвестиція, доступна в Україні. Термін експлуатації сонячних панелей достатньо великий, причому ккд панелей через 25 років впаде тільки на 20%, тому в гіршому випадку ви завжди зможете продати обладнання.

Економія електрики - стала завданням №1 для споживачів електроенергії. Економія витрат на електроенергію змушує людей шукати різні нетрадиційні способи її виробництва і перерозподілу. Найпростішим з цих способів є сонячні батареї, з якими економія електроенергії стає реальністю. Але річне споживання електроенергії в будинку розподілено по весняно-літньому і зимовому сезоні таким чином, що основна частина електроенергії витрачається в зимовий сезон. А генерація енергії сонячними установками, навпаки, в п'ять і більше разів вище у весняно-літній період, ніж взимку. Таким чином, влітку виникає надлишок згенерованої сонячною установкою енергії, яку складно повністю використовувати в домогосподарстві. У простому випадку сонячний інвертор відключає сонячні панелі, в несприятливому - надлишок сонячної енергії перетікає в зовнішню мережу, враховуючи електролічильником, як спожитий домогосподарством, тобто, за віддану в мережу енергію доведеться ще й заплатити, що не є хорошим способом економії електроенергії. Само собою, монтувати сонячні установки, енергія від яких в період максимальної генерації використовується лише частково, плюс платити за електроенергію, подаровану місцевим Обленерго, не зовсім розумно. Для вирішення цих питань і існує Зелений тариф.

Зелений тариф - штучна чи реальна економія?

Використання сонячної енергії доводить, що на поточний час вартість енергії від сонячних батарей в українських реаліях поки вище вартості електроенергії від звичайної електромережі. Навіть якщо будинок/квартира потрапить в категорію споживання понад 800кВт * год в міс. Виходить парадокс - людина встановлює сонячні батареї для того, щоб економити електроенергію, а в результаті енергія від них виходить ще дорожче, ніж від мережі. Для вирішення цих питань і існує Зелений тариф, завдяки якому сонячна енергія може продаватися дорожче, ніж коштує її виробництво. Звичайно, є деякі обмеження у цьому процесі, так як зелений тариф діє тільки на надлишок сонячної енергії, виробленої сонячними батареями, і не спожитий в домогосподарстві. Чим менше будинок споживає енергії, а сонячні батареї більше її виробляють, тим більше можна продати, тим швидше повернуться вкладені гроші. Оформлення зеленого тарифу дає можливість використовувати сонячну енергію максимально ефективно і загальний баланс споживання / генерації / економії стає оптимізованим. Стає не принципово, чи що будинок споживає більше енергії вранці і ввечері, а сонячна установка виробляє більше вдень, оскільки враховується різниця проданої в електромережу та спожитої з неї енергії, по підсумках місяця. Само собою, що чим більше сонячної енергії відправлено в мережу, і менше споживає домогосподарство, то більшою буде виплата за зеленим тарифом і швидше окупляться витрати на обладнання.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ Величина Зелених тарифів:
Курс € (НБУ) - 23,78 грн. (04.08.2015г.)
01.07.2015 – 31.12.2015г. – 0,20 € (4,76 грн.)
01.01.2016 – 31.12.2016г. – 0,19 € (4,52 грн.)
01.01.2017 – 31.12.2019г. – 0,18 € (4,28 грн.)
01.01.2020 – 31.12.2024г. – 0,16 € (3,81 грн.)
01.01.2025 – 31.12.2030г. – 0,14 € (3,33 грн.)


Пропозиція та розрахунок на модульну сонячну електростанцію 10кВт модулі по 1 кВт

Біос-Комп'ютер вважає економічно доцільним будувати фотоелектростанцію 10 кВт і вище, оскільки у Вас буде власне споживання і вироблена енергія буде йти на власне споживання, щоб говорити про окупність обладнання необхідно створити надлишок енергії, законом передбачено установки потужністю до 30 кВт.
Вартість комплекту устаткування для побудови сонячної установки потужністю 10 кВт - 12500 Євро. Загальна площа сонячних панелей на 10 кВт потужності складатиме 67 квадратних метрів (1,67м2 одна панель), кут нахилу панелей 30-35 градусів, в складі обладнання передбачено: 40 фотоелектричних модулів по 250Вт - TTX панелей, 10 IP65 інверторів по 1200 Ват, Wvc-модем, Wvc-фільтр, система кріплень, супутні комплектуючі та матеріали. Потужність набирається модулями по 1000 ват це чотири 250 Ватні панелі, теоретично послідовно можна включити до 100 інверторів в ланку, проте, неварто забувати про 3-фазне включення, розділивши послідовні включення паралельним. Ідеально Фотоелектрична станція на 30 кВт це 3 фази по 10 кВт. Вартість комплекту уточнюється на момент поставки.
Двосторонній лічильник - встановлюють працівники РЕМу.

В середньому, по Івано-Франківську дана система згенерує за рік приблизно 10500 кВт електроенергії. Середнє споживання приватного будинку площею до 300 кв.м. складає - 4000 кВт/рік
Це означає, що подібний будинок при установці дахової сонячної електростанції потужністю 10 кВт за підсумком року продасть в електромережу 6500 кВт/год електроенергії. Якщо власник цього будинку оформив Зелений тариф в 2015 році, його виплати складуть:
  (6500 кВт х 0,20 €) - 15% = 1105 €
  Також варто пам'ятати що власник цього будинку протягом року не платив за електроенергію. Враховуючи що наш уряд прагне зрівняти вартість електроенергії для фізичних та юридичних осіб, звітної вартістю за 1 кВт мережевий електроенергії можна сміливо брати 1,68 грн. Разом економія за рік:
  4000 кВт х 1,68 грн. = 6720 грн. (Близько 285,00 €)
  Тепер розрахуємо приблизний термін окупності такої установки:
  12500 / (1105 + 285) = 8,99
  Разом після наших розрахунків ми отримуємо окупність протягом 9 років.
Враховуючи, що на сьогоднішній день вартість кВт за Зеленим тарифом значно перевищує вартість кВт від мережі, завданням номер один для власників сонячної установки є зменшення споживання. В результаті буде продано більшу кількість електроенергії за більш високим Зеленим тарифом і тим швидше окупиться дана установка.
  Але навіть якщо різниця між споживанням і генерацією мінімальна, або взагалі негативна (наприклад, взимку), то сонячні установки з оформленим зеленим тарифом економлять електроенергію, споживану з мережі, незалежно від пікового періоду споживання в домогосподарстві - облік різниці спожитої будинком і згенерованої сонячними батареями енергією, нагадуємо, ведеться за підсумках місяця. Тобто, не важливо, що, наприклад, в холодну погоду в будинку вночі постійно працювали обігрівачі і майже весь місяць був похмурим. Зате кілька ясних днів дозволять сонячної установці компенсувати споживання енергії, а може, і вийти в плюс за підсумком місяця, принісши додаткові гроші.

Графік виробітку 10 Квт сонячної електростанції по місяцям:
 

Таким чином, основні переваги домогосподарства, яке встановить сонячні батареї і де підключений зелений тариф - економія електроенергії від мережі, реальна окупність енергозберігаючого обладнання, і як головне - Отримання прибутку за сонячну енергію.

Замовляйте свою фотоелектричну станцію, а наші фахівці безкоштовно пояснять, як підключити її за зеленим тарифом , і розкажуть, що робити на кожному етапі підключення. Почати можна просто зараз, заповнивши цю форму :