Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет
 

Увага! Мешканцям села Боднарів, найвигідніше підключення до оптоволоконної мережі ТОВ "Біос-Комп`ютер" по технології FTTH


Чому необхідно вибрати ТОВ "Біос-Комп`ютер"?

1. Найсучасніша технологія FTTH або оптичне волокно до точки Х або «виділена лінія» до Вашого будинку/квартири. Плюси - висока швидкість в майбутньому до 100 Мбіт/с, відсутність потреби в телефонній лінії і модемі. FTTH дозволяє легко переходити на нові протоколи передачі даних, такі, як 1 і 10 Gigabit Ethernet або високошвидкісний ATM. Властивості оптичного волокна практично не залежать від швидкості передачі даних в мережі, а це - гарантія довготривалого використання (10 і більше років) оптоволоконного кабелю. Найчастіше оптоволокно охоплює не всі райони, і вам не доведеться окремо домовлятися з провайдером, щоб вам його протягнули. Ця досить дорога процедура не кожному по кишені, а протягувати кабель за свій рахунок провайдеру накладно.

2. Ніяких обмежень по трафіку. Так звані «необмежені» тарифи у інших провайдерів майже завжди мають максимальний ліміт, наприклад, 500 ГБ в місяць, після чого абоненту можуть знизити швидкість або зовсім відключити від мережі. У нас в Біосі немає нічого подібного і компанія категорично не сприймає таких обмежень.

3. Я ітак користувач "Біос-Комп`ютер" по радіо, а для чого мені "оптика"? по-перше, швидкість користування мережею збільшиться в десятки разів, по-друге якість, радіоефір це середовище в якому постійно змінюються параметри передачі, тому незавжди пакети доходять до місця призначення і по-третє - зараз діють суттєві знижки для існуючих користувачів ...

ТОВ "Біос-Комп`ютер" приймає заявки на (оформлення/переоформлення договору) по підключенні до мережі ІНТЕРНЕТ в селі Єзупіль.
Для оформлення договору потрібні документи:
- Ксерокопія паспорта
- Ксерокопія ідентифікаційного коду
- Аванс у сумі 400 грн.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ ПО ОПТОВОЛОКОННОМУ КАБЕЛЮ
5М 5 Мб/с необмежений 120 грн
20М 20 Мб/с необмежений 150 грн
50М 50 Мб/с необмежений 170 грн
70М 70 Мб/с необмежений 200 гр
Спеціальні умови існуючим абонентам.

Для підключення до Інтернету, залиште Ваші контактні данні:

Имя:
E-mail:
Телефон: