Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

УВАГА АКЦІЯ ! Підключи друга та отримай максимальну швидкість від «Біос-Комп’ютер»! УВАГА! Наш Комп`ютерний та сервісний відділ (заправка картриджів) працює у новому офісі за адресою: м. Бурштин, вул. Шухевича 5А УВАГА! Відбувається перехід зі Стандарту IEEE 802.11g максимальна швидкысть 54Мбіт на Стандарт IEEE 802.11n максимальна швидкість 130Мбіт - Вартість заміни абонентського обладнання 200 грн.
Головна сторінка
Про компанію
Сервіси:
  Підключаємо Інтернет для Дому
  Підключаємо Інтернет для Бізнесу
  Підключаємо Інтернет FTTH у Єзуполі
  Підключаємо Інтернет PON
  Криптовалюти та майнінг
  Вибираємо Ком'ютери і комплектуючі
  Заходимо на сервісне обслуговування
  Почуваємся захищеними від вірусів
  Економимо на переговорах - IP-телефонія для офісу
  Дивимось за господаркою через відеонагляд
  Організовуємо онлайн трансляції
  Спостерігаємо за Погодою
  Тестуємо швидкість
  Дивимось Телебачення
  Економимо електроенергію - Зелений тариф
  Економимо електроенергію - Вуличне LED освітлення
  Платимо он-лайн
Корисні поради
FAQ
Новини та Акції
Відгуки
Вакансії
Ліцензії та Документи
Контакти
Ваш Кабінет
 

Про компанію

ТОВ ‘БІОС Комп`ютер’ - регіональний ІT сервіс провайдер, оператор мережі швидкісного Широкосмугового Бездротового доступу та провайдер доступу до мережі Інтернет. Ми працюємо на території Івано –Франківської області. Стратегічним напрямком діяльності компанії є інтеграція безпровідних мереж WiRELESS та VOIP для юридичних та фізичних осіб. Компанія є офіційним партнером і постачальником обладнання Mikrotik та Ubiquiti Networks, Inc.

Наші технології використовують при будівництві корпоративних мереж і передачі даних, для об’єднання відокремлених об’єктів , високошвидкісного доступу до Інтернет мережі. Ми використовуємо бездротові широкосмугові мережі, які забезпечують якісний доступ до мережі Інтернет і передачу даних там, де відсутні вільні телефонні лінії, або ж великі відстані не дозволяють отримувати бажану швидкість на існуючих лініях.

Компанія ‘БІОС Комп`ютер’ будує безпровідні швидкісні мережі передачі даних тільки на сертифікованому обладнанні, що підтверджено відповідними ліцензіями і сертифікатами.

Компанія ставить собі за мету впровадження високотехнологічних рішень та надання послуг гарантовано високої якості, які допоможуть нашим клієнтам зміцнити своє становище на ринку.

Піклуючись про своїх клієнтів, компанія розробляє та впроваджує інноваційні рішення, які не лише позбавляють від обмежень в часі і просторі, але й відрізняються простотою, практичністю та економічністю.

Ми бачимо свою місію в тому, щоб допомогти людям в їх прагненні зробити крок у світ безмежних можливостей новітніх технологій і високоякісних телекомунікаційних рішень.

Наші сильні сторони

Не просто доступ до Інтернет, а повне забезпечення комунікаціями
Ми надаємо не тільки доступ до мережі Інтернет, але й розробляємо проекти організації всіх видів комунікацій для Вас.

Цілодобова технічна підтримка
Працюючи з нами, Ви можете отримати консультацію в будь-який зручний для вас момент.

Економність і ощадливість
Ми прагнемо вирішити поставлене Вами завдання з мінімально можливими витратами, припустимими без втрати якості.

Відповідальність за наданий результат
Ми гарантуємо високу якість наших послуг, яка досягається за рахунок ретельної підготовки і відповідального підходу до виконання кожного проекту.

Висока кваліфікація персоналу
Ми пишаємось нашими фахівцями, які володіють значним досвідом роботи у поєднанні з кваліфікацією в області Інтернет та здатні знайти рішення практично будь-якої проблеми.

Любов до своєї роботи
Нам подобається наша робота, і ми виконуємо її із задоволенням.

Ми робимо більше, ніж від нас очікують.